Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

İstediğiniz ürünü sepete ekle butonuna tıklayarak sepetinize ekledikten sonra sepetinize gidip ödeme butonuna tıklayınız. Fatura ve kargo bilgilerinizi girdikten sonra ödeme yönteminizi seçiniz. Ödeme yönteminizi seçtikten sonra siparişinizi onaylayınız. Sipariş özetiniz ve sipariş numaranız bir sonraki sayfada ekranda çıkacaktır. Sipariş bilgileriniz sms ve mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

Siparişimin yanında fatura gelecek mi?

Siparişinizin faturası ürününüz üretime girdikten sonra e-posta yolu ile mail adresinize gönderilmektedir. Siparişlerinizin yanında kağıt fatura ya da ücret belirten bir etiket bulunmamaktadır.

Yalnızca kapıda nakit ödemeli siparişlerde paketinizin dışındaki kargo barkodunun üzerinde ürün fiyatı yazmaktadır.

Siparişler kaç günde geliyor?

Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde MNG Kargoya teslim edilmektedir. Bu süre maksimum süredir. Daha önce de teslim edilebilir.

Üzerinde ”Yarın Kargoda!” yazan ürünler bu sürece dahil değildir. ”Yarın Kargoda!” etiketli ürünler ertesi iş gününde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişler nereden yola çıkıyor?

Siparişleriniz Türkiye’nin tüm illerine daha kısa sürede ulaşabilmesi adına Ankara merkez yerleşkemizden yola çıkmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kapıda nakit ödeme, havale/eft ve kredi kartı ile online ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/EFT ile nasıl ödeme yapabilirim?

Ödeme yöntemi olarak Havale / EFT seçiniz, siparişinizi onayladıktan sonra hesap bilgilerimiz ve sipariş numaranız karşınıza çıkacaktır. Hesabımıza ödeme gerçekleştirirken sipariş numaranızı açıklama kısmına girmeniz gereklidir. Ödemeniz hesabımıza geldiğinde siparişiniz işleme alınır.

Ödeme gerçekleştirirken sipariş numaranızı eksik, yanlış girmeniz halinde 0850 885 0 234 numaralı hattımızı arayarak siparişinizin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kart ile nasıl ödeme yapabilirim?

Banka kartınız ya da kredi kartınız ile sitemiz üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartınızla 12 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Kart ile online ödeme seçeneğini tıklayıp siparişinizi onayladıktan sonra kart bilgilerinizi girmeniz için bir sayfa açılacaktır. Kart bilgilerinizi tuşladıktan sonra ödemenizi onaylayabilirsiniz.

Kart ile online ödemeleriniz İyzico güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

<strong>İşlem öncesinde kartınızın internet alışverişlerine açık olduğundan emin olunuz.</strong>

Ödeme esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız 0 850 885 0 234 numaralı hattımızı arayarak destek ve bilgi alabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme yönetiminde paketi kontrol edip ödeme yapabilir miyim?

Kapıda nakit ödemeli siparişlerinizde ödeme yaptıktan sonra paketi açabilirsiniz. Bu kargo firmalarının koymuş olduğu bir kuraldır. Firmamız tarafından oluşturulmuş bir kural değildir. Paketinizi teslim aldığınızda herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0 850 885 0 234 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Siparişinizde yanlışlık ya da hasar olması durumunda tüm sorumluluk tarafımıza aittir.

Kargo kaç günde teslim olur?

Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde MNG Kargoya teslim edilmektedir. Kargo takip kodunuz kargo firması tarafından sms olarak iletilmektedir. Kargonuz yola çıktığından itibaren 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süreç bulunduğunuz bölgeye göre değişebilmektedir. Türkiye’nin %80’ine 1 iş gününde ulaşmaktadır.

Kargonuz yola çıktıktan sonraki süreç kargo firmasının sorumluluğundadır. Kargonuzun çeşitli sebeplerden ötürü geç gelebilmesi kargo firmanın sorumluluğundadır.

Kargo süreçleri ile ilgili kargo firması ile herhangi bir problem yaşarsanız bize 0 850 885 0 234 numaralı hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

MNG Kargo ile çalışmaktayız.

Kargonuz yola çıktıktan sonraki süreç kargo firmasının sorumluluğundadır. Kargonuzun çeşitli sebeplerden ötürü geç gelebilmesi kargo firmanın sorumluluğundadır.

Kargo süreçleri ile ilgili kargo firması ile herhangi bir problem yaşarsanız bize 0 850 885 0 234 numaralı hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Kargoyu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargonuzu şubeden teslim almak için sipariş oluştururken adres kısmına teslim almak istediğiniz şube adını, il ilçe bölümüne şubenin bulunduğu ile ve ilçeyi yazınız.

Örneğin; Şirinevler MNG Kargo şubesi
İlçe: Bahçelievler İl: İstanbul

Kargo süreçleri ile ilgili kargo firması ile herhangi bir problem yaşarsanız bize 0 850 885 0 234 numaralı hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Kargo evde olmadığımız zaman gelmiş. Ne yapmalıyım?

Kargonuz eve yokken geldi ise şubeden 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. 3. gün kargonuz tarafımıza iade olacaktır.

Kargom hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Her ne kadar kargo koşullarına uygun paketlemesini sağlasak da nadir olarak bu tip olaylar başımıza gelebiliyor. Ürününüzün hasarlı gelmesinin sorumluluğu tarafımıza aittir. Kargoyu kargo görevlisinin yanında açıp kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürünün fotoğrafını ve tutanağı destek@kadehci.com.tr e-posta adresimize iletebilirsiniz. Hasarlı ürünün yenilenmesi ya da ücretinizin iadesi tarafınıza yapılacaktır.
Hasarlı kargo gelmesi durumunda tekrar gelecek ürünün tüm masrafları tarafımıza aittir. Kargo ücreti ya da herhangi bir ödeme yapmayacaksınız.

Kargomu teslim alamadan iade oldu. Ne yapmalıyım?

Kargonuzu bize döndüğünde tekrar yola çıkarabiliriz. Kargo tekrar yola çıkacağı için 110TL kargo ücreti eklenmektedir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

bilgi@kadehci.com.tr e-posta adresimize sipariş numaranızı ve iptal sebebinizi belirten bir mail atarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Üretime alınmış siparişlerin iptali maalesef gerçekleştirilemez.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

bilgi@kadehci.com.tr e-posta adresimize iade sebebinizi ve sipariş numaranızı belirten bir mail gönderiniz. Size kargonuzu geri göndermeniz için iade kodu verilecektir. Verilen kod ile birlikte MNG Kargoya teslim edebilirsiniz.

Ürün, ambalaj ve ürün ile birlikte gönderilen hediyeler eksiksiz bir şekilde pakete koyulmalıdır. Ambalajı ya da kendisi zarar görmüş ürünler iade olarak kabul edilmez.

Kargo ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilecektir.

Tüketici kanununa göre kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi yoktur. Dolayısı ile kişiye özel siparişleriniz iade kapsamı dışındadır.

Siparişimdeki bir ürünü başka bir ürünle değiştirebilir miyim?

bilgi@kadehci.com.tr e-posta adresimize konu ile ilgili mesajınızı ve sipariş numaranızı iletiniz. Size verilen kargo kodu ile ürününüzü kargoya teslim ediniz.

Ambalajı ya da kendisi zarar görmüş ürünler kabul edilemez. Gönderdiğiniz kargo, taşıma sırasında hasar gördüyse kargo tarafımızca kabul edilmez.

Kişiye özel ürünlerimiz değişiklik kapsamı dışındadır.

Tüketici kanununa göre kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi yoktur. Dolayısı ile kişiye özel siparişleriniz iade kapsamı dışındadır.

Ürünlerinizde kullandığınız camlar hangi marka?

Kadehlerimiz Paşabahçe ve Lav marka kadehlerden oluşmaktadır. Kapaklı şişemiz IKEA marka kapaksız karaftaki şişemiz Paşabahçe markadır.

Ürünleri bulaşık makinesinde yıkayabilir miyim?

Bulaşık makinelerinde kullanılan tuz, parlatıcı ve kimyasallar baskıya zarar verebileceğinden elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Ürünler nasıl paketleniyor?

Ürünlerimiz kargo koşullarına uygun balonlu naylona sarılarak logolu karton kutularımızda gelmektedir. Dilerseniz ekstra olarak kişiye özel hediye kutularımızdan da ekleyebilirsiniz.

Ürünlerinizde ne tür bir baskı kullanılıyor?

Ürünlerimizde UV kabartma baskı kullanılmaktadır. Yapışkan, sticker, kazıma vb. bir ürün değildir. Tırnak, bıçak gibi bir cisim ile kazımadığınız sürece uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bulaşık makinelerinde kullanılan tuz, parlatıcı ve kimyasallar baskıya zarar verebileceğinden elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Baskılar kalıcı mı?

Baskılarımız kadeh üzerine işleme olarak yapılmaktadır. Bulaşık makinelerinde kullanılan tuz, parlatıcı ve kimyasallar baskıya zarar verebileceğinden elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Ürünleriniz kırılmadığı ya da tırnak, bıçak gibi bir cisim ile kazımadığınız sürece uzun yıllar kullanabilirsiniz. Baskılarınızda herhangi bir bozulma olmaz.

Renkli fotoğraf baskısı yapabiliyor musunuz?

Baskı makinemizde yüksek pigmentli ekolojik boyalar kullanılmaktadır. Renkli ya da siyah beyaz fotoğraflarınızın kaliteli bir şekilde cam üzerine baskısı yapılmaktadır.